Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

WK Veteranen

Datum: 
maandag, 18 juni, 2018 tot zondag, 24 juni, 2018
Plaats: 
Nevada, Las Vegas

Medailles

  • Cecile Ozer wint zilver in de categorie dames 40. Ze verliest de finale in een belle van de Hongaarse Rita Kertai.
  • Magali Charlier wint brons in de categorie dames 45. Ze verliest in halve finale tegen de Italiaanse Crisitna Semenza.
  • Bij de Vlamingen geen medailles. Serge Mertens behaalt het beste resultaat onder de Vlamingen. Hij speelde 1/8 finale in de categorie heren 40 tegen de Tsjech Jan Hrncirik.

Resultaten Vlamingen in Enkels

Artels Willy

MS70Group 2Rd. 1Mon, 18 Jun16:30T. 116
1134ARTELS, WillyBEL
4436THEILLOUT, RenéGER
0
3
7
11
9
11
12
14
 
MS70Group 2Rd. 2Mon, 18 Jun16:30T. 116
1134ARTELS, WillyBEL
3689PECHERSKIY, BorisRUS
3
0
11
4
11
6
11
2
 
MS70Group 2Rd. 3Mon, 18 Jun16:30T. 116
4716WANG, YinCHN
1134ARTELS, WillyBEL
3
1
13
15
11
1
11
3
12
10
 
MS70ConsolationRd. of 128Thu, 21 Jun11:30T. 145
1134ARTELS, WillyBEL
3344MOHAMED MOHIDEEN, Mohamed LaffeerSRI
3
0
11
8
11
8
11
8
 
MS70ConsolationRd. of 64Thu, 21 Jun14:30T. 109
1134ARTELS, WillyBEL
1193BARRIENTOS, CarlosUSA
3
0
11
7
11
3
11
5
 
MS70ConsolationRd. of 32Thu, 21 Jun16:30T. 106
1134ARTELS, WillyBEL
4748WEN, Chin-FuTPE
3
0
12
10
11
1
11
7
 
MS70ConsolationRd. of 16Thu, 21 Jun18:00T. 152
1247BENNETT, RonENG
1134ARTELS, WillyBEL
3
0
11
9
11
6
11
5

De Wachter Kathleen

WS45Group 18Rd. 1Tue, 19 Jun09:00T. 146
1686DE WACHTER, KathleenBEL
4615VELEVA NANKOVA, VelislavaITA
0
3
9
11
8
11
2
11
 
WS45Group 18Rd. 2Tue, 19 Jun09:00T. 146
1686DE WACHTER, KathleenBEL
1721DHAPRE, Shravani DurgeshIND
3
0
12
10
11
4
11
5
 
WS45Group 18Rd. 3Tue, 19 Jun09:00T. 146
1686DE WACHTER, KathleenBEL
2083GONCALVEZ VELEZ, Olga PaolaCHI
3
2
3
11
6
11
12
10
11
7
11
6
 
WS45Main DrawRd. of 64Thu, 21 Jun17:30T. 85
1686DE WACHTER, KathleenBEL
4503TRENTI, SilviaITA
1
3
11
8
5
11
6
11
6
11

Delafonteyne Yves

MS50Group 42Rd. 1Mon, 18 Jun11:30T. 66
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
3342MODI, JaydeepIND
3
0
w/o
MS50Group 42Rd. 2Mon, 18 Jun11:30T. 66
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1138ASCH, RolandGER
0
3
3
11
3
11
11
13
 
MS50Group 42Rd. 3Mon, 18 Jun11:30T. 66
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
2249HE, ChuanyongCHN
0
3
6
11
3
11
6
11
 
MS50ConsolationRd. of 256Thu, 21 Jun11:00T. 156
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1547CHIKAMAGALUR, Arun C.KIND
3
0
w/o
MS50ConsolationRd. of 128Thu, 21 Jun12:30T. 104
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
2431IRSEN, StefanGER
0
3
9
11
5
11
3
11

Dussart Marc

MS50Group 80Rd. 1Mon, 18 Jun11:30T. 104
1807DUSSART, MarcBEL
4735WEBER, RonUSA
1
3
13
11
6
11
9
11
3
11
 
MS50Group 80Rd. 2Mon, 18 Jun11:30T. 104
1807DUSSART, MarcBEL
2725KOLAKOWSKI, LechPOL
3
2
6
11
3
11
11
9
11
9
11
5
 
MS50Group 80Rd. 3Mon, 18 Jun11:30T. 104
1807DUSSART, MarcBEL
2690KIVELÄ, LeoFIN
0
3
9
11
6
11
7
11
 
MS50ConsolationRd. of 128Thu, 21 Jun13:00T. 172
1807DUSSART, MarcBEL
2766KRCEK, KamilCZE
0
3
7
11
3
11
7
11

Klomp Theo

MS50Group 36Rd. 1Mon, 18 Jun11:30T. 60
2701KLOMP, TheodorusBEL
2820LABAHN, PierreGER
3
0
11
8
11
9
12
10
 
MS50Group 36Rd. 2Mon, 18 Jun11:30T. 60
2701KLOMP, TheodorusBEL
1582CHUN WAH, SooHKG
0
3
4
11
5
11
8
11
 
MS50Group 36Rd. 3Mon, 18 Jun11:30T. 60
4285STEIN, RussellAUS
2701KLOMP, TheodorusBEL
3
0
11
9
11
6
12
10
 
MS50ConsolationRd. of 128Thu, 21 Jun13:00T. 189
4327SULTAN, Dean (Khalid)CAN
2701KLOMP, TheodorusBEL
1
3
6
11
10
12
11
6
5
11
 
MS50ConsolationRd. of 64Thu, 21 Jun15:30T. 176
2701KLOMP, TheodorusBEL
1343BRAND, HaraldGER
3
1
5
11
11
7
12
10
14
12
 
MS50ConsolationRd. of 32Thu, 21 Jun17:00T. 147
4097SELVAGGI, Fabián LuisARG
2701KLOMP, TheodorusBEL
3
0
12
10
13
11
11
9

Mertens Serge

MS40Group 41Rd. 1Tue, 19 Jun11:30T. 65
3286MERTENS, SergeBEL
1163BÄCKMAN, JohanSWE
3
1
9
11
11
7
11
4
11
5
 
MS40Group 41Rd. 2Tue, 19 Jun11:30T. 65
3286MERTENS, SergeBEL
1945FRIESECKE, FlorianGER
3
0
12
10
11
2
11
7
 
MS40Group 41Rd. 3Tue, 19 Jun11:30T. 65
3286MERTENS, SergeBEL
3768POLLASTRI, LucianoESP
3
0
11
9
11
2
11
7
 
MS40Main DrawRd. of 128Thu, 21 Jun16:30T. 54
3286MERTENS, SergeBEL
1031AGUINAGA, Juan FranciscoECU
3
0
12
10
11
2
11
7
 
MS40Main DrawRd. of 64Thu, 21 Jun18:30T. 39
3994SANAOUBAR, MazenPLE
3286MERTENS, SergeBEL
2
3
9
11
11
8
11
4
9
11
5
11
 
MS40Main DrawRd. of 32Thu, 21 Jun20:00T. 32
3286MERTENS, SergeBEL
3764POLATKAN, SaimTUR
3
1
11
6
9
11
11
8
12
10
 
MS40Main DrawRd. of 16Sat, 23 Jun17:15T. 4
2350HRNCIRIK, JanCZE
3286MERTENS, SergeBEL
3
0
11
4
11
2
11
3

Verheyen Wim

MS50Group 25Rd. 1Mon, 18 Jun11:30T. 49
4621VERHEYEN, WimBEL
1507CHEN, HuichengPHI
3
0
w/o
MS50Group 25Rd. 2Mon, 18 Jun11:30T. 49
4621VERHEYEN, WimBEL
3775POPONIN, OlegRUS
3
1
11
2
5
11
11
8
11
7
 
MS50Group 25Rd. 3Mon, 18 Jun11:30T. 49
4621VERHEYEN, WimBEL
3393MÜCKE, FrankGER
3
0
11
9
11
7
13
11
 
MS50Main DrawRd. of 256Thu, 21 Jun11:30T. 57
4621VERHEYEN, WimBEL
3155MACKEY, KevinIRL
3
1
11
5
11
7
12
14
12
10
 
MS50Main DrawRd. of 128Thu, 21 Jun14:30T. 59
4621VERHEYEN, WimBEL
4628VIDÉN, PerSWE
0
3
9
11
8
11
7
11

Resultaten Vlamingen in Dubbels

Dussart Marc en Adant Serge

MD50Group 28Rd. 1Tue, 19 Jun16:30T. 52
1016ADANT, SergeBEL
1807DUSSART, MarcBEL
1344BRANDENBERGER, MarcelSUI
1901FEUSIER, YvesSUI
1
3
6
11
7
11
11
8
5
11
 
MD50Group 28Rd. 2Tue, 19 Jun16:30T. 52
1016ADANT, SergeBEL
1807DUSSART, MarcBEL
3736PIECHNIK, RomanPOL
3835RACHAŃSKI, ArturPOL
2
3
14
12
14
12
4
11
4
11
4
11
 
MD50Group 28Rd. 3Tue, 19 Jun16:30T. 52
1016ADANT, SergeBEL
1807DUSSART, MarcBEL
1154AYOUBLOO, HooshangCAN
4327SULTAN, Dean (Khalid)CAN
3
1
11
7
11
7
7
11
11
4
 
MD50ConsolationRd. of 64Fri, 22 Jun12:00T. 103
1016ADANT, SergeBEL
1807DUSSART, MarcBEL
3960RYDSTEDT, JohanSWE
3961RYDSTEDT, MikaelSWE
1
3
3
11
11
7
7
11
10
12

Artels Willy en Lekarev Alexander

MD70Group 13Rd. 1Tue, 19 Jun11:30T. 111
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
1270BHARGAVA, RakeshUSA
3339MOAYERY, MohammadUSA
2
3
11
2
6
11
5
11
11
7
5
11
 
MD70Group 13Rd. 2Tue, 19 Jun11:30T. 111
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
2392HUNKE, PeterGER
4772WIESE, HaraldGER
2
3
7
11
11
8
15
17
11
5
7
11
 
MD70Group 13Rd. 3Tue, 19 Jun11:30T. 111
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
1413CALLCUT, JohnENG
3682PAUS, FriedhelmGER
1
3
6
11
11
8
10
12
8
11
 
MD70ConsolationRd. of 64Fri, 22 Jun10:30T. 145
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
1664DAVALLOU, DavidUSA
4556UKAPATAYASAKUL, BillUSA
3
2
8
11
11
8
11
6
7
11
17
15
 
MD70ConsolationRd. of 32Fri, 22 Jun12:30T. 135
4025SCHALK, GerdGER
4539TUREK, RichardUSA
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
0
3
w/o
MD70ConsolationRd. of 16Fri, 22 Jun14:00T. 151
1134ARTELS, WillyBEL
2923LEKAREV, AlexanderISR
4906YEH, BordenUSA
4356SWEENEY, StuartENG
0
3
w/o

De Wachter Kathleen en Ehren Sandra

WD45Group 3Rd. 1Tue, 19 Jun16:30T. 136
1686DE WACHTER, KathleenBEL
1827EHREN, SandraGER
3061LIU, QingyiCHN
4710WANG, XiaoxueCHN
0
0
w/o
WD45Group 3Rd. 2Tue, 19 Jun16:30T. 136
1686DE WACHTER, KathleenBEL
1827EHREN, SandraGER
1290BJÖRKRYD, KarinSWE
5006ZHAO, Yanqiong JoySUI
0
0
w/o
WD45Group 3Rd. 3Tue, 19 Jun16:30T. 136
3690PEDERSEN, Ahn LykkeDEN
1071ALMGREN, LindaSWE
1686DE WACHTER, KathleenBEL
1827EHREN, SandraGER
3
0
13
11
11
5
15
13
 
WD45Main DrawRd. of 32Fri, 22 Jun12:30T. 88
4469TOELHØJ, PiaDEN
2162GUMMESSON SÖRLING, PetraSWE
1686DE WACHTER, KathleenBEL
1827EHREN, SandraGER
3
1
11
7
11
5
6
11
11
5

Delafonteyne Yves en Alix Pascal

MD50Group 26Rd. 1Tue, 19 Jun16:30T. 50
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1066ALIX, PascalFRA
1781DROESCHER, ChristianGER
2275HERLERT, GuidoGER
2
3
6
11
11
7
7
11
14
12
4
11
 
MD50Group 26Rd. 2Tue, 19 Jun16:30T. 50
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1066ALIX, PascalFRA
3098LORTHIOIR, LaurentFRA
4095SELLIER, PierrickFRA
1
3
8
11
4
11
11
6
7
11
 
MD50Group 26Rd. 3Tue, 19 Jun16:30T. 50
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1066ALIX, PascalFRA
1520CHEN, WeiguoCHN
4253SONG, YongCHN
0
3
6
11
4
11
7
11
 
MD50ConsolationRd. of 128Fri, 22 Jun10:30T. 110
1697DELAFONTEYNE, YvesBEL
1066ALIX, PascalFRA
1154AYOUBLOO, HooshangCAN
4327SULTAN, Dean (Khalid)CAN
2
3
6
11
11
4
11
7
11
13
9
11

Klompt Theo en  Dumont Gilles

MD50Group 48Rd. 1Tue, 19 Jun16:30T. 72
2701KLOMP, TheodorusBEL
1801DUMONT, GillesFRA
3488NGUYEN, Anh Quoc DuyUSA
4498TRAN, ThanhUSA
1
3
11
6
2
11
4
11
7
11
 
MD50Group 48Rd. 2Tue, 19 Jun16:30T. 72
2701KLOMP, TheodorusBEL
1801DUMONT, GillesFRA
1661DATHE, OlafGER
3126LUKASCHEK, FrankGER
0
3
7
11
8
11
4
11
 
MD50Group 48Rd. 3Tue, 19 Jun16:30T. 72
2701KLOMP, TheodorusBEL
1801DUMONT, GillesFRA
4277STANAR, ZeljkoCAN
1636DACKOVIĆ, BrankoSRB
3
1
11
8
11
9
5
11
11
7
 
MD50ConsolationRd. of 64Fri, 22 Jun12:00T. 115
2701KLOMP, TheodorusBEL
1801DUMONT, GillesFRA
1434CARTHY, CliveENG
4230SMITH, MartinENG
0
3
w/o

 

 

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias      logo Tibhar