Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Over ons

Onze missie

De Vlaamse Tafeltennisliga wil een kwalitatieve en efficiënte werking uitbouwen naar alle doelgroepen (Jeugd, recreanten, veteranen, competitiespelers, topsporters, G-sporters, ...), zodanig dat tafeltennissers hun leven lang actief kunnen blijven in de federatie Waarden:

  • Tafeltennis is voor ons een “life time” sport. [gezondheid]
  • Wij bieden een kwalitatief hoogstaande opleiding en begeleiding [kwaliteit]
  • Wij werken autonoom ten opzichte van koepel en andere organisaties [onafhankelijkheid]
  • Wij bieden activiteiten aan op elk niveau [kwantiteit]
  • Geen enkele normale gebeurtenis mag het voortbestaan van de VTTL in gedrang brengen [stabiliteit]
  • De leden van de VTTL worden niet beoordeeld op basis van elementen die niets met de tafeltennissport als dusdanig te maken hebben (geslacht, afkomst, religieuze of politieke overtuiging, extra- sportieve relaties, etc.) [objectiviteit]

Organigram

Landelijke Commissies/Comités

LEDEN VAN DE ALGEMENE VERGADERING (AV)

Voor Antwerpen:
Van den Broeck Werner
Gijs Marc
Nog te bepalen
Voor Limburg/Kempen:
Bruinen John
Van den Bergh Martin
Mentens Michel
Voor Oost-Vlaanderen:
Amelinckx Hedwig
Iserentant Evert
Willems Paul
Voor West-Vlaanderen:
Denys Jacques
‘T Jonck Wilfried
Vanmassenhove Jeroen
Voor Vlaams Brabant & Brussel:
Decupere Danny
Messiaen Michèle
Thysen Pieter

 

LEDEN VAN DE LANDELIJKE RAAD VAN BESTUUR (LRvB)

Denys Jacques: Voorzitter, boekhouding, personeel, topsport, sponsoring en bijscholing
Gijs Marc: Ondervoorzitter, bouw en bouwfonds, OS2020-2024, opvolging beleidsplan, innovatie en laagdrempelig sporten, website
Van den Bergh Martin: HR, SR en statuten VTTL, VTTL-organisaties, opvolging commissies en verslagen, jeugdwerking, jeugdsport
Amelinckx Hedwig: landelijke interclub, recreanten- en veteranenwerking
Decupere Danny: lid
Termijn mandaten leden: klik hier

SECRETARIS-GENERAAL (SG)

Noppe Frederik

LEDEN VAN DE TRANSFERCOMMISSIE (LTrCie)

Secretaris-Generaal: Noppe Frederik
Leden: Lemmens Herman en Moreau Kenny

LANDELIJKE INTERCLUBLEIDER

Lemmens Herman

EVENEMENTEN - ORGANISATIES 

Noppe Frederik en Moreau Kenny

LEDEN VAN DE LANDELIJKE ARBITRAGECOMMISSIE (LACie)

Voorzitter + coördinatie + begroting: Van Oeckel Philip (Antw)
Ondervoorzitter + verantwoordelijke opleiding & reglementen: Willems Paul (OVL)
Secretaris + communicatie en PR: Thysen Pieter (VLB)
Verantwoordelijke aanduidingen landelijke & opvolging sancties: Coudenys Marc (WVL)
Lid: nog aan te duiden L/K

LEDEN VAN DE LANDELIJKE RECREATIE/VETERANEN COMMISSIE (LRVC)

Voorzitter: Oosters Bruno
Secretaris + Recreatie Coördinator: Van Den Noorgate Wesley
Leden: Broeckaert Jozef, Stevens Jozef, Vansomeren Patrick, Delafonteyne Yves en Timmermans Walter

LANDELIJKE KLASSERINGS COMMISSIE (LKlCie)

Voorzitter: Nog te bepalen
Leden: Alleweireldt Perez (WVL), Messiaen Michèle (VLB), Neirinck Bjorn (OVL), Mentens Michel (LK), Geerts Pieter (ANT)
Leden voor TeCo: Closset Marc, Lemaire André en Willems Jo

LEDEN VAN HET TECHNISCH COMITÉ (TeCo)

Voorzitter: Lemaire André
Technisch directeur Topsport: Closset Marc
Trainers topsport: Agnello Carlo
Sporttechnisch Coördinator: Willems Jo
Recreatie- & Jeugdcoördinator: Van Den Noortgate Wesley
Jeugdtrainer -12: Geerts Pieter

LEDEN VAN DE TOPSPORT COMMISSIE (TSC)

Voorzitter: Closset Marc
Afgevaardigde Landelijke Raad van Bestuur: Denys Jacques
Afgevaardigde TeCo: Lemaire André
Afgevaardigde spelers: Nuytinck Cedric
Afgevaardigde Sport Vlaanderen: Verlinde Tommy
Afgevaardigde medische cel: Dieussaert Tom
Trainer Topsport: Agnello Carlo

LANDELIJKE JEUGDCOMMISSIE (LJC)

Sporttechnisch coördinator: Willems Jo

LEDEN VAN HET MEDISCH COMITÉ (LMC)

Mentaal begeleiders: Heylen Rudi en Schouppe Ellen
Fysiek begeleider: Dieussaert Tom

LANDELIJK CONTROLECOMITE M.V.S. en E.V.S. (LCC)

Voorzitter: Lemmens Herman
Secretaris: Administratief Coördinator: Lamproye Dirk
Leden: Agnello Carlo - Noppe Frederik - Willems Jo - Geerts Pieter

TRAINERS PROVINCIALE WERKING -12

Algemene sturing en hoofdverantwoordelijke: Geerts Pieter
Antwerpen: Geerts Pieter
Limburg Kempen: Dimitrova Elena
Oost-Vlaanderen: Van den Noortgate Wesley
Vlaams-Brabant en Brussel: Maes Yves
West-Vlaanderen: Willems Jo

LANDELIJKE RECHTSCOMMISSARIS (LRC)

Gadeyne Joris

LANDELIJKE TUCHTCOMMISSIE (LTuCie)

Leden: Debroyer Veerle (ANT), Droogmans Jean (LK), Borry Pascal (OVL), Soin Thomas (VLB), Galloo Nele (WVL)
Reserve: Vandenbroucke Peter (ANT), Van den Bergh Elke (LK), Oosterlinck Martin (OVL), Verbeke Sam (VLB), Cardoen Marnick (WVL)

LANDELIJKE BEROEPSCOMMISSIE (LBC)

Leden: Wijnen Karl (ANT), Colemont Guido (LK), Van Caeneghem Lieven (OVL), Jacquemijn Reine (VLB), Ryde Olivier (WVL)
 

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias      logo Tibhar