Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Over ons

Onze missie

De Vlaamse Tafeltennisliga wil een kwalitatieve en efficiënte werking uitbouwen naar alle doelgroepen (Jeugd, recreanten, veteranen, competitiespelers, topsporters, G-sporters, ...), zodanig dat tafeltennissers hun leven lang actief kunnen blijven in de federatie

Waarden:

  • Tafeltennis is voor ons een “life time” sport. [gezondheid]
  • Wij bieden een kwalitatief hoogstaande opleiding en begeleiding [kwaliteit]
  • Wij werken autonoom ten opzichte van koepel en andere organisaties [onafhankelijkheid]
  • Wij bieden activiteiten aan op elk niveau [kwantiteit]
  • Geen enkele normale gebeurtenis mag het voortbestaan van de VTTL in gedrang brengen [stabiliteit]
  • De leden van de VTTL worden niet beoordeeld op basis van elementen die niets met de tafeltennissport als dusdanig te maken hebben (geslacht, afkomst, religieuze of politieke overtuiging, extra- sportieve relaties, etc.) [objectiviteit]

Organigram

Landelijke Commissies/Comités

LEDEN VAN DE ALGEMENE VERGADERING (AV)

Voor Antwerpen:
Van den Broeck Werner
Gijs Marc
Gevers Tim
Voor Limburg/Kempen:
Bruinen John
Van den Bergh Martin
Mentens Michel
Voor Oost-Vlaanderen:
Amelinckx Hedwig
Iserentant Evert
Willems Paul
Voor West-Vlaanderen:
Denys Jacques
‘T Jonck Wilfried
Vanmassenhove Jeroen
Voor Vlaams Brabant & Brussel:
Decupere Danny
Messiaen Michèle
Thysen Pieter
 

 

LEDEN VAN DE LANDELIJKE RAAD VAN BESTUUR (LRvB)

Denys Jacques: Voorzitter, boekhouding, personeel, topsport en bijscholingen
Gijs Marc: Ondervoorzitter, Bouw-en bouwfonds, OS2020-2024, sponsoring, opvolging beleidsplan
Amelinckx Hedwig: Lid, Landelijke interclub, Vlaams Doping Tribunaal, Recreanten- en veteranenwerking, Landelijke arbitrage
Decupere Danny: Lid, VTTL-organisaties, website, jeugdwerking, jeugdsport
Van den Bergh Martin: Huishoudelijke reglementen, sportreglementen, statuten, opvolging commissies en verslagen

Termijn mandaten leden: klik hier

SECRETARIS-GENERAAL (SG)

Noppe Frederik

LEDEN VAN DE TRANSFERCOMMISSIE (LTrCie)

Secretaris-Generaal: Noppe Frederik
Leden: Lemmens Herman en Moreau Kenny

LANDELIJKE INTERCLUBLEIDER

Lemmens Herman

EVENEMENTEN - ORGANISATIES 

Noppe Frederik en Moreau Kenny

LEDEN VAN DE LANDELIJKE ARBITRAGECOMMISSIE (LACie)

Van Oeckel Philip (ANT-voorzitter), Willems Paul (OVL), Cosemans Gilbert (LK), Devuyst Monique (WVL) en Thysen Pieter (VLB)

LEDEN VAN DE LANDELIJKE RECREATIE/VETERANEN COMMISSIE (LRVC)

Delafonteyne Yves (ANT), Oosters Bruno (OVL), Timmermans Walter (VLB), Vansomeren Patrick (LK) en Van den Noortgate Wesley (STCR) - voorzitter en taakverdeling te bepalen op eerstvolgende vergadering

LANDELIJKE KLASSERINGS COMMISSIE (LKlCie)

Boogers Kris (ANT), Mentens Michel (LK), Messiaen Michèle (VLB), Neirinck Bjorn (OVL), Alleweireldt Perez (WVL), Closset Marc (TDT) en nog 2 leden aan te duiden door het TeCo

LEDEN VAN HET TECHNISCH COMITÉ (TeCo)

Lid: Lemaire André
Technisch directeur Topsport: Closset Marc
Trainers topsport: Agnello Carlo
Sporttechnisch Coördinator: Willems Jo
Recreatie- & Jeugdcoördinator: Van Den Noortgate Wesley
Jeugdtrainer -12: Geerts Pieter
Voorzitter en taakverdeling te bepalen op eerstvolgende vergadering

LEDEN VAN DE TOPSPORT COMMISSIE (TSC)

Voorzitter: Closset Marc
Afgevaardigde Landelijke Raad van Bestuur: Denys Jacques
Afgevaardigde TeCo: Lemaire André
Afgevaardigde spelers: Nuytinck Cedric
Afgevaardigde Sport Vlaanderen: Verlinde Tommy
Afgevaardigde medische cel: Dieussaert Tom
Trainer Topsport: Agnello Carlo

LANDELIJKE JEUGDCOMMISSIE (LJC)

Sporttechnisch coördinator: Willems Jo

LEDEN VAN HET MEDISCH COMITÉ (LMC)

Mentaal begeleiders: Heylen Rudi
Fysiek begeleider: Dieussaert Tom en Duyck Peter

LANDELIJK CONTROLECOMITE M.V.S. en E.V.S. (LCC)

Secretaris: Administratief Coördinator: Lamproye Dirk
Leden: Agnello Carlo - Noppe Frederik - Willems Jo - Geerts Pieter - Lemmens Herman
Voorzitter en taakverdeling te bepalen op eerstvolgende vergadering

TRAINERS PROVINCIALE WERKING -12

Algemene sturing en hoofdverantwoordelijke: Geerts Pieter
Antwerpen: Geerts Pieter, Peere Diederik en Van Camp Nick
Limburg Kempen: Dimitrova Elena
Oost-Vlaanderen: Van den Noortgate Wesley
Vlaams-Brabant en Brussel: Maesen Marie en Gielen Jorn
West-Vlaanderen: Willems Jo

LANDELIJKE RECHTSCOMMISSARIS (LRC)

Gadeyne Joris

LANDELIJKE TUCHTCOMMISSIE (LTuCie)

Coesemans Jan (ANT), Droogmans Jean (LK), Rahier Nathan (VLB), Borry Pascal (OVL) en nog te bepalen (WVL)

LANDELIJKE BEROEPSCOMMISSIE (LBC)

Van den Broek Nico (ANT), Colemont Guido (LK), Jacquemijn Reine (VLB), Van Caenegem Lieven (OVL) en nog te bepalen (WVL)
 

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias      logo Tibhar