Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Provinciale training West-Vlaanderen

Provinciale training -12

Weekschema

TrainerMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
Jo Willems 

Regio Zuid
17u30-19u15
Meulebeke

Week 1:

individuele trainingen regio zuid
15u15-19u30
Meulebeke en Lauwe

Week 2:

individuele trainingen regio noord
13u-19u30
Oostduinkerke, Wenduine, Zandvoorde en Oostende

Week 3:

individuele trainingen regio zuid en training +12 en A-kern
15u15-21u
Meulebeke en Roeselare

Week 4:

individuele trainingen regio noord
13u-19u30
Oostduinkerke, Wenduine, Zandvoorde en Oostende

Regio Noord
17u45-19u30
Zandvoorde

   

Provinciale kern -12

  1. Vermandel Ella- Meulebeke - Ben0 - NG
  2. Verleye Cato - Zandvoorde - Ben2 - D6/E6
  3. Blancke Marith - Meulebeke - Ben2 - NG
  4. Bossant Marie - Oostende - Ben2 - NG
  5. Jin Haibo - Lauwe - Ben0 - NG
  6. Gombosuren Kris -  Oostende - Ben1 - NG 
  7. Schoutetens Ruben - Meulebeke - Ben1 - NG 
  8. Callemin Branko - Oostende - Ben2 - NG 
  9. Decroos Aaron - Wenduine - Ben2  - NG  
  10. Nuyttens Lotte - Zandvoorde - PM2 - D2/E4 
  11. Lemaire Louis-Victor - Wenduine - PM1 - E2 
  12. Vandecasteele Sander - Meulebeke - PM1 - E6  
  13. Verleye Louis - Zandvoorde - PM2 - NG
  14. Vandecasteele Evy - Meulebeke - Min1 - D2/E4 
  15. Werner Joran - Oostduinkerke - Min1 - E2
  16. Theys Aerjen - Zandvoorde - Min2 - D4 

Provinciale training benjamins

Benjamin trainingen

trainster Lisa Lowagie

REGIO NOORD: TTC ZANDVOORDE van 10u tot 11u30

  1. 21 September 2019
  2. 12 oktober 2019
  3. 16 november 2019
  4. 11 januari 2020
  5. 1 februari 2020
  6. 14 maart 2020
  7. 11 april 2020
  8. 2 mei 2020

REGIO ZUID: TTC MEULEBEKE van 9u15 tot 10u45

  1. 5 oktober 2019
  2. 2 november 2019
  3. 7 december 2019
  4. 25 januari 2020
  5. 22 februari 2020
  6. 28 maart 2020
  7. 25 april 2020
  8. 9 mei 2020

Benjamin kern

  1. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  2. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  3. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  4. ...

Benjamindagen (scouting en promotie)

trainster Lisa Lowagie

  1. maandag 28 oktober 2019 in Houthulst van 9u00 tot 12u00

  2. maandag 23 december 2019 in  TTC Zandvoorde van 9u00 tot 12u00

  3. maandag 6 april 2020 in TTC knokke van 9u00 tot 12u00

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias