Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Provinciale training Oost-Vlaanderen

Provinciale training -12

Aangezien de Nationale Veiligheidsraad ten gevolge van het corona-virus beslist heeft dat alle manifestaties in het hele land op welk niveau dan ook, van alle sportieve of culturele aard, recreatief of andere en om het even hun grootte en of ze openbaar dan wel privé zijn, verplicht moeten worden geannuleerd en die maatregelen van kracht blijven tot zeker 3 april (volgens minister De Crem zelfs "op straffe van boetes"), wordt op alle niveaus elke samenkomst onderbroken tot ten minste 3 april.

Hier vallen niet alleen alle wedstrijden en tornooien, maar ook alle trainingen, zowel club- als privé onder. Ze mogen niet plaatsvinden.

Weekschema

TrainerMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
Peter Nijs  A-kern
14:00-16:00 Merelbeke
Regionaal Waasland
17:30-19:30 Sint-Pauwels
  Individuele training (als geen tornooi)
Merelbeke
Bryan en Josse (1 uur elk)
Tim Wauters Regionaal Gent
18:00-20:00 Merelbeke
     
Georgi Baklicharov

Individuele training Qiji
17u50-18u20 Merelbeke

  Individuele training
Merelbeke
Ilyes, Kobe (0,5 uur elk)
   

Provinciale kern -12

  1. Bryan ZHANG ZIQIAN - TTC Merelbeke - BEN3 - E4
  2. Qiji Li - TTC Merelbeke - BEN3 - E6
  3. Josse Duthoy - TTC Merelbeke - BEN3 - E6
  4. Kobe Depouillon - TTC Merelbeke - BEN3 - NG
  5. Thor Christiaen - TTC Merelbeke - PM1 - NG
  6. Kylian Doublet - TTC Rooigem - PM1 - NG
  7. Niels Braet - TTC Egmont Zottegem - PM2 - E6
  8. Bjorn Braet - TTC Egmont Zottegem - PM2 - NG
  9. Tibo Vandewiele - TTC Sint-Pauwels - PM2 - E4
  10. Wannes Vandewiele - TTC Sint-Pauwels - PM2 - E4
  11. Semeon Verliefde - TTC Rooigem - MIN1 - E6

Provinciale training benjamins

Benjamin trainingen

Trainster Kaat Geentjens.

  • Maandag 16 september van 18u tot 19U30 in TTC Merelbeke (Plataan 1 Merelbeke)
  • Zaterdag 5 oktober van 10u tot 11U30  in Zottegem (Zwembadstraat 9620 Zottegem) 
  • Maandag 4 november 18u tot 19U30 in TTC Merelbeke (Plataan 1 Merelbeke)
  • Zaterdag 7 december van 10u tot 11U30 in Zottegem (Zwembadstraat 9620 Zottegem)
  • Januari 15 Maldegem van 14U30-16U00​
  • 22 februari van 10u tot 11U30 te Deinze. 
  • 21 maart om 10U in Ninove - AFGELAST WEGENS CORONA VIRUS MAATREGELEN
  • 28 maart om 10U Zottegem - AFGELAST WEGENS CORONA VIRUS MAATREGELEN
  • 9 mei om 10U30 in Nova - AFGELAST WEGENS CORONA VIRUS MAATREGELEN
  • 13 juni om 10u in Ninove - AFGELAST WEGENS CORONA VIRUS MAATREGELEN

Benjamin kern

  1. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  2. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  3. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  4. ...

Benjamindagen (scouting en promotie)

Trainster Kaat Geentjens.

  1. Zaterdag 26/10/2019 van 10:00 tot 13:00 in TTC Ninove
  2. Zaterdag 21/12/2019 van 9:00 tot 12:00 in TTC Stekene
  3. Zaterdag 4/04/2020 van 9:00 tot 12:00 in TTC Nova

LOGO SPORT VLAANDEREN