Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Provinciale training Limburg-Kempen

Provinciale training -12

Weekschema

TrainerMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
Jan Poel

A-kern
18:00 - 20:00
Schulen

      
Lies Poel  

Regionaal Hasselt
15:00 - 17:00
Schulen

    
Dirk Colla Individuele training
Hoeselt
Nore, Jill (1 uur elk)
     
Marieke Vrolix     

Regionaal Noord
9:30 - 11:30
Lipalet

 

Provinciale kern -12

  1. Kevin Baerts - TTC Schulen - BEN2 - NG
  2. Nore Putzeys - TTC Rijkel-Borgloon - BEN2 - NG
  3. Thomas Braekers - TTC Meteor Bree - BEN3 - NG
  4. Jill Dekens - TTC Tamara Hoeselt - BEN3 - NG
  5. Yana Schonkeren - TTC Rijkel-Borgloon - BEN3 - NG
  6. Lisa Verheyden - TTC Rijkel-Borgloon - BEN3 - NG
  7. Ethan Baerts - TTC Schulen - PM1 - NG
  8. Nore Colla - TTC Tamara Hoeselt - PM1 - E6/D6
  9. Wout Eelen - TTC Diepenbeek - PM1 - E6
  10. Jef Joosten - TTV Lipalet - PM1 - NG
  11. Noa Breyne - TTC Sint-Truiden - PM2 - E6
  12. Jamie Eling - TTC TRS Bilzen - PM2 - E0
  13. Thomas Vertommen - TTC Schulen - PM2 - D6
  14. Sander Braekers - TTC Meteor Bree - M1 - E6
  15. Gitte Gregoor - TTC Tamara Hoeselt - M1 - E4/D6
  16. Fien Joachims - TTC Sint-Truiden - M2 - E6/D6
  17. Senne Kiekepoos - TTC Schulen - M2 - D6
  18. Niels Joosten - TTV Lipalet - M2 - E4
  19. Wout Joosten - TTV Lipalet - M2 - E4

Provinciale training benjamins

Benjamin trainingen

Emma Velaers

zondag in het lokaal van TTC Sint-Truiden van 10.00u - 11.30u

  1. 29 september 2019
  2. 27 oktober 2019
  3. 24 november 2019
  4. 22 december 2019
  5. 19 januari 2020
  6. 23 februari 2020
  7. 22 maart 2020
  8. 19 april 2020
  9. 24 mei 2020
  10. 28 juni 2020

Benjamin kern

  1. Nore Putzeys - TTC Rijkel-Borgloon - BEN2 - NG
  2. Isa Quarem - TTC Sint-Truiden - BEN2 - NG
  3. Noor Reymen - TTC Rijkel-Borgloon - BEN2 - NG
  4. Tobias Schevenels - TTC Sint-Truiden - BEN2 - NG
  5. Yana Schonkeren - TTC Rijkel-Borgloon - BEN3 - NG
  6. Lisa Verheyden - TTC Rijkel-Borgloon - BEN3 - NG
  7. Sem D'Huys - TTC Sint-Truiden - BEN3 - NG

Benjamindagen (scouting en promotie)

Emma Velaers

  1. zaterdag 02/11/2019 van 09:00 tot 12:00 in TTV Hasselt United
  2. zondag 22 december van 14u tot 17u in het lokaal van TTC Alken
  3. paasvakantie: coming soon

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias      logo Tibhar