Vlaamse Tafeltennisliga

Volg ons op FacebookMijn VTTL account

Provinciale training Antwerpen

Provinciale training -12

Aangezien de Nationale Veiligheidsraad ten gevolge van het corona-virus beslist heeft dat alle manifestaties in het hele land op welk niveau dan ook, van alle sportieve of culturele aard, recreatief of andere en om het even hun grootte en of ze openbaar dan wel privé zijn, verplicht moeten worden geannuleerd en die maatregelen van kracht blijven tot zeker 3 april (volgens minister De Crem zelfs "op straffe van boetes"), wordt op alle niveaus elke samenkomst onderbroken tot ten minste 3 april.

Hier vallen niet alleen alle wedstrijden en tornooien, maar ook alle trainingen, zowel club- als privé onder. Ze mogen niet plaatsvinden.

Weekschema

TrainerMAANDAGDINSDAGWOENSDAGDONDERDAGVRIJDAGZATERDAGZONDAG
Dave Simons

Regio Kempen

18u00 - 20u00

Lokaal Gierle

      
Jeroen Van Gestel

 

Regio Anwerpen

17u30-19u30

Lokaal Sokah 

 

     
Pieter Geerts  

A-Kern

13u30-15u30

Lokaal Turnhout

    

Provinciale kern -12

  1. Stien Hertogs - TTC Virtus - Benjamin - 2012 - NG/NG
  2. Emma Leysens - TTC Geelse - Benjamin - 2012 - NG/NG
  3. Dag Gevers - TTK Gierle - Preminiem1 - 2010 - E6
  4. Ward RooftHooft - TTC Virtus - Preminiem1 - 2010 - NG
  5. Ella Aelst - KTTC Salamander - Preminiem1 - 2010 - NG/D6
  6. Kathe De Meyer - TTC Sokah - Preminiem2 - 2009 - E4/D4
  7. Lessia Lewcycky - TTK Merksplas - Preminiem2 - 2009 - E2/D0
  8. Ryan D'hertefelt - TTC Sokah - Preminiem2 -  2009 - E2
  9. Inthe Mermans - TTK Gierle - Miniem1 - 2008 - E4/D4
  10. Lotte Leysens - TTC Geelse - Miniem1 - 2008 - E4/D4
  11. Vitja Lutsenko - TTK Merksplas - Miniem1 - 2008 - C4

Provinciale training benjamins

Benjamin trainingen

Trainer/trainster ...

  1. zaterdag 14/09/2019 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  2. zaterdag 05/10/2019 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  3. zaterdag 16/11/2019 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  4. zaterdag 07/12/2019 van 13:30 tot 15:00 in TTC Berlaar
  5. zaterdag 18/01/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  6. zaterdag 01/02/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  7. zaterdag 28/03/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  8. zaterdag 04/04/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  9. zaterdag 09/05/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka
  10. zaterdag 13/06/2020 van 13:30 tot 15:00 in TTC Orka

Benjamin kern

  1. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  2. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  3. Voornaam & naam - club - leeftijdscategorie
  4. ...

Benjamindagen (scouting en promotie)

Trainer/trainster Jantine Geentjens

  1. 28 oktober 2019 te Gierle van 9u00 - 12u00
    Brulens 36, 2275 Lille

  2. 23 december 2019 te Berlaar van 9u00 -12u00
    Alpenroosstraat 26, 2590 Berlaar

  3. 6 april 2020 te Sokah Hoboken van 9u00 - 12u00
    Albert Einsteinlaan 50, 2660 Antwerpen

LOGO SPORT VLAANDEREN      logo Ethias